Rolovací mříže

Rolovací mříže jsou optimálním zabezpečením vjezdů, průjezdů, pasáží, obchodů, výloh, podzemních garáží apod. Z hlediska ovládání nabízíme rolovací mříže manuální, nebo s motorovým pohonem. Pro navíjení mříže je nutný prostor od 400mm do 700mm v závislosti na výšce a šířce mříže. Řízení rolovacích mříží s motorem dodáváme v základní provedení s klíčovým spínačem nebo vnitřním tlačítkem, dále lze dodat řídící jednotku s dálkovým ovládáním, řídící jednotku pro napojení k vyšším řídícím systémům (např. EPS). Spodní dosedací lištu lze doplnit zamykacím systémem. Řízení rolovací mříže lze kombinovat s bezpečnostními prvky (fotobuňky, kontaktní lišta, detekce přítomnosti vozidla indukční smyčkou).

Varianty rolovacích mříží:

GALA

Rolovací mříž GALA je vyrobena z pozinkované oceli pro použití do maximální šířky 12.000mm, s roztečí vodorovných trubek 58mm (průměr vodorovných trubek 14mm), a 96mm a 120mm (průměr vodorovných trubek 18mm). Vodorovné trubky jsou vzájemně propojeny svislými spojkami s roztečí od 280mm do 380mm v závislosti na celkové šířce mříže. 

MICROFORATA

Rolovací mříž MICROFORATA je vyrobena z perforované pozinkované oceli pro použití do maximální šířky 16.000mm. Standardní výška lamely je 100mm, pro menší plochy lze dodat lamelu výšky 70mm. Při instalaci z vnější strany výlohy zajišťuje nejvyšší ochranu proti rozbití skla výlohy při zachování průhlednosti.

VALENTINA

Rolovací mříž VALENTINA je vyrobena z plné pozinkované oceli pro použití do maximální šířky 16.000mm. Standardní výška lamely je 100mm, pro menší plochy lze dodat lamelu výšky 70mm. Při instalaci z vnější strany výlohy zajišťuje nejvyšší ochranu proti rozbití skla výlohy při zachování výborné průhlednosti.

MONTE CARLO

Rolovací mříž MONTE CARLO je vyrobena z pozinkované oceli pro použití do maximální šířky 10.000mm a průměru trubek 14mm, vytvarovaných do vlnovky. Trubky jsou vzájemně spojeny sponkami z lisovaného ocelového pozinkovaného plechu se vzdáleností 175mm. Pro zvýšení mechanické odolnosti lze mezi vlnovky vložit vodorovnou trubku.

LUXON

Rolovací mříž LUXON je vyrobena z pozinkované plné oceli o průměru 9mm pro použití do maximální šířky 8.000mm, vytvarované do vlnovky. Trubky jsou vzájemně spojeny sponkami z lisovaného ocelového pozinkovaného plechu se vzdáleností 180mm. Pro zvýšení mechanické odolnosti lze mezi vlnovky vložit vodorovnou trubku.

M105R

Rolovací mříž M105R je vyrobena z extrudovaného hliníku o síle materiálu 1,8mm pro použití do maximální šířky 8.000mm a maximální výšky 6.000mm při maximální ploše 48m2. Rolovací mříž M105R lze dodat buďto s přesazenou perforací (styl cihla), nebo s pravidelnou perforací. Na objednávku lze lamely lakovat práškovou barvou dle vzorníku RAL.

                           

Akce

Rychlý kontakt

Mont-lock, s.r.o.
Vídeňská 494/103
619 00 Brno - Horní Heršpice
Telefon: 543 254 424
Email: mont-lock(zavináč)mont-lock.cz