Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře STANDARD

Bezpečnostní dveře STANDARD jsou vhodné do stávajících i nových zárubní. Jsou vyráběny v normalizovaných standardních rozměrech (Š x V) 800mm nebo 900mm x 1.970mm. Základem bezpečnostních dveří je ocelový jeklový rám opatřený antikorozním nátěrem, prostor mezi rámem je vyplněn hlubokotaženým plechem. Povrchovou úpravou bezpečnostních dveří STANDARD může být speciální dveřní fólie d-c-fix HORNSCHUCH nebo laminovaná DTD ve stejných odstínech. Základní výbavou bezpečnostních dveří STANDARD je pětibodový rozvorový mechanismus, protihluková izolace, tepelná izolace, zámek MULTLOCK nebo LOCK CASE 235 a stavitelné panty na bezpečnostních dveřích.
Bezpečnostní dveře STANDARD jsou vyráběny ve verzích s nebo bez protipožární odolnosti. Doplňky bezpečnostních dveří STANDARD tvoří bezpečnostní cylindrická vložka EVVA, GUARD, MUL-T-LOCK nebo FAB , bezpečnostní kování v různých povrchových úpravách a provedeních( koule – klika, klika – klika, koule – koule ) dle výběru a panoramatické kukátko. Součástí bezpečnostních dveří STANDARD mohou být i další dveřní doplňky – samozavírač, bezpečnostní řetízek, elektrický vrátný apod.

Bezpečnostní dveře VARIO

Bezpečnostní dveře VARIO jsou vhodné do stávajících i nových zárubní. Bezpečnostní dveře VARIO se vyrábí ve verzích s možností otevírání bezpečnostních dveří do i ven z chráněného prostoru. Bezpečnostní dveře VARIO se vyrábí nejen ve standardních rozměrech, ale i v šířkách a výškách dle požadavku včetně dveří dvoukřídlových v atypických rozměrech.
Bezpečnostní dveře VARIO jsou vyráběny ve verzích s nebo bez protipožární odolnosti. Doplňky bezpečnostních dveří VARIO tvoří bezpečnostní cylindrická vložka EVVA, GUARD, MUL-T-LOCK nebo FAB , bezpečnostní kování v různých povrchových úpravách a provedeních( koule – klika, klika – klika, koule – koule ) dle výběru a panoramatické kukátko. Součástí bezpečnostních dveří VARIO mohou být i další dveřní doplňky – samozavírač, bezpečnostní řetízek, elektrický vrátný apod.

        

Systémy generálního klíče

Firma Mont-lock dodává uzamykací systémy , tzv. systémy centrálního nebo generálního klíče, a to dle specifikace objednatele, v mnohačetném hierarchickém uspořádání. Systém generálního klíče dodáváme od výrobců GUARD, FAB, MUL-T-LOCK nebo EVVA. Uzamykací systémy jsou řešeny pro jakoukoliv délku nebo typ vložky (standardní vložka, půlvložka, s knoflíkem, visací zámky, nebo speciální cylindrické vložky) ze široké škály výrobního programu výše jmenovaných firem.

Akce

Rychlý kontakt

Mont-lock, s.r.o.
Vídeňská 494/103
619 00 Brno - Horní Heršpice
Telefon: 543 254 424
Email: mont-lock(zavináč)mont-lock.cz