Fólie na sklo

Bezpečnostní a ochranné okenní fólie LLumar

Bezpečnostní a ochranné fólie nalepené na sklo zajišťují zpomalení pachatele před násilným vniknutím, zamezují prohození cizích předmětů oknem, ale taky dostatečně chrání před úrazem při rozbití skla. Tyto fólie až o 99% omezují průnik spektrálních složek slunečního UV záření. Bezpečnostní fólie SCL SR PS12 o síle 0,33mm, aplikovaná na okenní sklo o síle min.3mm je certifikovaná dle  EN 356 v kategorii odolnosti P2A.

 

 Protisluneční okenní fólie LLumar

Tyto okenní folie chrání proti přehřívání interiéru slunečním zářením, proti úniku tepla a rovněž vykazují vysoký útlum UV záření. Díky různým barevným odstínům zlepšují vzhled prosklených ploch staveb. Pro plochy těžko dostupné z vnitřní strany a pro zasklení o více vrstvách (izolační dvojskla a trojskla), která mohou zvýšeným teplotním namáháním praskat, jsou určeny venkovní fólie. Speciální konstrukce prodlužuje životnost těchto fólií na nechráněných venkovních plochách.

  

Tepelně izolační okenní fólie LLumar

Vedle potlačení tepelného slunečního záření tyto okenní fólie omezují tepelné ztráty prosklenými plochami během zimních měsíců a výrazně tedy zlepšují izolační vlastnosti prosklené plochy. Fólie je vhodná zejména na okna bytů, kanceláří atp.

 

Privátní a speciální okenní fólie LLumar

Do této kategorie patří folie pro zajištění soukromí (ordinace, peněžní přepážky …), jako jsou např. RM a NR-M. Typ RM je speciálně bělená privátní folie, která se používá zejména v prostředí, kde je žádáno soukromí, ale zároveň také maximální omezení úniku tepelné energie. Typ NR-M je speciální mléčná folie, která je určena pro objekty, kde je žádána neprůhlednost oken či jiných prosklených ploch. I přes vysokou neprůhlednost propouští tyto folie dostatečné množství světla.

 

Akce

Rychlý kontakt

Mont-lock, s.r.o.
Vídeňská 494/103
619 00 Brno - Horní Heršpice
Telefon: 543 254 424
Email: mont-lock(zavináč)mont-lock.cz