Garážová vrata

Garážová vrata nabízíme ve variantách rolovací, sekční, výklopná a posuvná. Ovládání může být ruční, nebo s motorovým pohonem, který je možno ovládat dálkovým ovládáním, klíčovým spínačem, kódovou klávesnicí, centrálně nebo indukční smyčkou pod vozovkou. Široké možnosti ve výběru designu a barevného provedení splní i náročné požadavky zákazníků. V případě požadavku dodáváme ke garážovým vratům i vstupní dveře nebo jiné doplňky v designu vrat.

 

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou určena pro rodinné jedno- nebo dvoj-garáže. Ocelové lamely, vyplněné polyuretanovou pěnou, mohou být kazetové, drážkované, s jednou drážkou uprostřed, nebo bez prolisu, v designu woodgrain, nebo hladký panel. Sekční vrata lze na přání zákazníka dodat  s integrovanými vstupními dveřmi, sekce lze osadit okny. Výběr barevného provedení je jak v různých dekorech dřeva, tak i dle vzorníku RAL.

Sekční průmyslová vrata

Sekční průmyslová vrata jsou určena pro průmyslové a skladovací objekty. Lamely mohou být ocelové, vyplněné polyuretanovou pěnou, nebo hliníkové celoprosklené, vhodné zejména do myček. Výběr barevného provedení ocelových lamel je jak v různých dekorech dřeva, tak i dle vzorníku RAL. Výběr barevného provedení hliníkových lamel je elox nebo dle vzorníku RAL.

Rolovací garážová vrata

Rolovací lamelová garážová vrata jsou vyrobeny z hliníkového profilu vyplněného polyuretanovou pěnou. Mají standardní výšku lamely 77mm, pro menší garáže lze dodat i s lamelou výšky 55mm. Lamely se navíjejí do boxu, umístěného nad otvorem, o velikosti od 250 x 250mm; velikost boxu je závislá na výšce otvoru. V případě nedostatku prostoru pro nábal v garáži lze vrata instalovat zvenku.

Výklopná vrata

Výklopná vrata jsou ekonomicky nenáročnou variantou řešení vjezdu do garáže. Dodáváme varianty neizolované i izolované, s ručním ovládáním nebo s motorovým pohonem. Výběr barevného provedení je jak v různých dekorech dřeva, tak i dle vzorníku RAL.

Posuvná vrata

Posuvná vrata do boku jsou vhodná pro takové instalace, kde je vedení panelů pod stropem nevhodné, nebo složitě řešitelné, nebo tam, kde se předpokládá častý průchod osob. V takovém případě se vrata otevřou pouze částečně a zvlášť v zimním období zamezí velkému úniku tepla z garáže.

Akce

Rychlý kontakt

Mont-lock, s.r.o.
Vídeňská 494/103
619 00 Brno - Horní Heršpice
Telefon: 543 254 424
Email: mont-lock(zavináč)mont-lock.cz