Hliníkové a bezrámové výkladce

Pro jednotky v obchodních centrech, ale i pro ostatní komerční i privátní sektor dodáváme a instalujeme hliníkové prosklené výkladce, nebo tzv. bezrámové prosklené výkladce.

Hliníkové prosklené výkladce

Hliníkový profilový systém HEROAL nebo SCHÜCO se hodí pro všechny druhy staveb, ať už se jedná o velké průmyslové a administrativní budovy nebo rodinné domky, zimní zahrady, či jen zastřešení vchodů, prosklená zádveří a závětří nebo světlíky. Nabízí architektům a konstruktérům sortiment výrobků, které jsou prověřeny dlouholetou praxí a velice dobře se osvědčily u nejrůznějších objektů, na které byly kladeny ty nejvyšší nároky na konstrukční a architektonické řešení. Podle požadavků na výsledný vzhled dodáváme spodní profil v různých výškách (80mm, 100mm, 150mm nebo 200mm). Obvodový rám je v šířce 60mm nebo 80mm. Zasklení provádíme bezpečnostním sklem CONNEX tloušťky 10mm, resp.12mm v závislosti na výšceprosklení. Hrany jednotlivých skel jsou broušené a leštěné, spojení skel provádíme gelovou páskou tl. 2mm. Základní barevné provedení hliníkového rámu je přírodní elox, dle požadavku dodáváme úpravu práškovou barvou ve škále RAL, nebo obložení nerez plechem.

Variabilita hliníkových profilů Heroal a Schüco nabízí celou škálu možností pro vytvoření optimálního designu, včetně externích profilů s přerušeným tepelným mostem. Hliníkové stěny dodáváme i s křídlovými dveřmi, nebo automatickými posuvnými dveřmi.

Bezrámové prosklené výkladce

Bezrámové prosklené výkladce jsou ukotveny pouze ve spodní a horní části, pro tento typ výkladců používáme kalené sklo. V základním provedení dodáváme tyto stěny v nerezovém provedení, dle přání zákazníka s povrchovou úpravou práškovou barvou dle RAL. I tyto stěny dodáváme s křídlovými dveřmi.

Akce

Rychlý kontakt

Mont-lock, s.r.o.
Vídeňská 494/103
619 00 Brno - Horní Heršpice
Telefon: 543 254 424
Email: mont-lock(zavináč)mont-lock.cz